Ogłoszenie o pracę

0
302
Odsłuchaj Artykuł
Getting your Trinity Audio player ready...

Włodawski Dom Kultury poszukuje Instruktora tańca dla zajęć grupowych.

Oferujemy:

  1. Pracę w w oparciu o umowę zlecenie
  2. Dobrą atmosferę w pracy
  3. Elastyczne godziny (popołudniowe i wieczorne)
  4. Stałe wynagrodzenie

Wymagania:

  1. Preferowane wykształcenie artystyczne (taniec) lub ukończone kursy oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć
  2. Pasja i energia
  3. Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  4. Komunikatywność, optymizm, odpowiedzialność, zaangażowanie

Obowiązki:

1. Prowadzenie zajęć grupowych:

– dzieci – balet,

– młodzieży – cheerleading,

– i seniorów – zdrowy kręgosłup,

Jesteśmy otwarci na inne propozycje zajęć tanecznych.

2. Kreowanie pozytywnej atmosfery i dobrego wizerunku instytucji.

Zainteresowany? Zainteresowana?
Aplikuj poprzez maila pisząc na wdk.wlodawa@gmail w tytule wpisując INSTRUKTOR TAŃCA

0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze