21.7 C
Włodawa
sobota, 22 czerwca, 2024

Kontakt

Łukasz Zdolski

Dyrektor

Włodawskiego Domu Kultury

Marek Drejewicz

KIEROWNIK - realizator dźwięku

Włodawskiego Domu Kultury

Mirosław Megiel

Kierownik

Kina, ZTL Polesie

Wyslij wiadomość

Skontaktuj się z nami

Godziny Pracy

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 15:00

Lokalizacja

Włodawski Dom Kultury
al. Józefa Piłsudskiego10
22-200 Włodawa
NIP: 5651003048
REGON: 000285020

nr rachunku bankowego:
60 1240 2249 1111 0010 2927 5752

NOWE ADRESY POCZTY ELEKTRONICZNEJ:

Zarządzanie imprezami: impresariat[at]wdkwlodawa.pl

Sekretariat: sekretariat[at]wdkwlodawa.pl

Finanse, księgowość: ksiegowosc[at]wdkwlodawa.pl

Dyrekcja: dyrektor[at]wdkwlodawa.pl

Administracja, kadry: administracja[at]wdkwlodawa.pl

KinoWDK: kino[at]wdkwlodawa.pl

Technika estradowa: audio[at]wdkwlodawa.pl

*Kupując adres mailowy z [at] prosimy zamienić na @ – zmiana z przyczyn bezpieczeństwa

  O nas

  Włodawski Dom Kultury to miejsce, w którym można znaleźć wiele atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. WDK oferuje wydarzenia, koncerty, teatr, kino, taniec, śpiew i wiele innych form aktywności artystycznej. WDK jest także miejscem spotkań i integracji dla mieszkańców Włodawy i okolic. WDK ma bogatą historię i tradycję, a także nowoczesne zaplecze techniczne i organizacyjne. WDK cieszy się dużym uznaniem i sympatią wśród publiczności, która chętnie uczestniczy w jego imprezach.

  Recenzja Włodawskiego Domu Kultury:

  Włodawski Dom Kultury to idealne miejsce dla każdego, kto szuka kultury i rozrywki na wysokim poziomie. WDK zapewnia różnorodną ofertę wydarzeń, które zaspokajają różne gusta i zainteresowania. WDK organizuje zarówno imprezy cykliczne, jak i okazjonalne, takie jak Ferie WDK, Żona do adopcji, Potańcówka Ostatkowa, Walentynki – Banda Barbary i wiele innych1. WDK współpracuje także z innymi instytucjami kultury, artystami i animatorami, tworząc ciekawe projekty i inicjatywy. WDK dba o jakość i profesjonalizm swoich usług, a także o zadowolenie i bezpieczeństwo swoich gości.

  Włodawski Dom Kultury to nie tylko miejsce kultury i rozrywki, ale także miejsce spotkań i integracji. WDK tworzy przyjazną i otwartą atmosferę, w której każdy może poczuć się dobrze i swobodnie. WDK angażuje się w życie społeczne i lokalne, promując wartości takie jak tolerancja, dialog, szacunek i patriotyzm. WDK jest także miejscem edukacji i rozwoju, oferując warsztaty, kursy, zajęcia i szkolenia dla różnych grup wiekowych i odbiorców. WDK to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie i odkryć swoje talenty i pasje.

  Włodawski Dom Kultury to miejsce, które zasługuje na pochwałę i uznanie. WDK to miejsce, które łączy kulturę i rozrywkę, tradycję i nowoczesność, społeczność i indywidualność. WDK to miejsce, które tworzy i prezentuje kulturę na wysokim poziomie, a także inspiruje i zachęca do aktywnego uczestnictwa w niej. WDK to miejsce, które warto odwiedzić i poznać. WDK to miejsce, które warto polecić i zaprosić do niego innych. WDK to miejsce, które warto docenić i wspierać. WDK to miejsce, które warto mieć i cieszyć się nim.

  Skip to content