To było dla nas nie lada wyzwanie! Bardzo się cieszymy, że w I WRAK RACE Włodawa wzięło udział 37 ekip. Bardzo dziękujemy za waszą życzliwość i wyrozumiałość – wszak to nasz pierwszy raz 🙂

 

Po zaciętych pojedynkach do wyścigu finałowego zakwalifikowały się następujące drużyny:

NR 1 – GRZEGORZ TOMASZEK

NR 10 – RAFAŁ KOTIUK

NR 11 – TOMASZ RYSIO

NR 19 – TOMASZ CHWEDORUK

NR 34 – RADOSŁAW KUŚMIDERSKI

NR 37 – PATRYK SMOLARZ

Sędziowie w składzie: Waldemar Kazuro – sędzia główny, Piotr Piekiełek – sędzia pomocniczy, Piotr Makarewicz – sędzia pomocniczy oraz Dariusz Lejnert – sędzia pomocniczy wyłonili zwycięzców podczas rajdu finałowego trwającego 15 minut. W tym czasie zawodnicy wywalczyli pozycję liderów pokonując:

21 okrążeń – NR 37 – PATRYK SMOLARZ – miejsce I

19 okrążeń – NR 1 – GRZEGORZ TOMASZEK – miejsce II

18 okrążeń – NR 19 – TOMASZ CHWEDORUK – miejsce III

również 18 okrążeń pokonał  RADOSŁAW KUŚMIDERSKI  (w nieco dłuższym czasie)

17 okrążeń zaliczyli kolejno TOMASZ RYSIO jadący z nr 11 oraz RAFAŁ KOTIUK jadący z nr 10.

Nad poprawnym przebiegiem rajdu czuwali nasi partnerzy Komenda Powiatowa Policji we Włodawie za co serdecznie dziękujemy. WRAK RACE Włodawa zabezpieczała również Straż Miejska we Włodawie oraz Stowarzyszenie Motocyklowe – BRACTWO 3 GRANIC. Serdecznie dziękujemy również pracownikom Miejsckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włodawie za nieocenioną pomoc, oraz Pracownikom oraz wychowankom OHP Włodawa.

Lista naszych „wrakowych przyjaciół” jest naprawdę długa i pozwólcie, że będziemy Wam dziękować osobiście, bo jest za co!

Wszelkie niedociągnięcia organizacyjne wynikają z naszego niedoświadczenia w sprawach Organizacji takiego wydarzenia, dlatego dziękujemy również za konstruktywną krytykę 🙂

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy serdecznie!

[justified_image_grid facebook_id=341638145914208 facebook_album=1666013586809984]