Zapraszam serdecznie do bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniu Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR, które odbędą się w dniach  25-27 października 2019 r. w Targach Lublin S.A.

Nasze społeczeństwo, jak pokazują statystyki, starzeje się. Tendencja ta postępuje, w związku z czym grono seniorów będzie sukcesywnie rosło. Chcemy być przykładem łamania stereotypu, że po zakończeniu życia zawodowego wpada się w próżnię, a życie po 60-tce to nowy etap, dlatego w dniach 25-27 października 2019 r. Targi Lublin S.A. organizują pierwszą edycję Lubelskich Spotkań Seniorów LUBSENIOR.

Hasła towarzyszące wydarzeniu:

 Ø  Bezpieczeństwo

Ø  Zdrowie

Ø  Opieka nad starszą osobą

Ø  Aktywizacja

Najważniejsze założenia projektu wyglądają następująco:

  • Wydarzenie kierowane jest do: osób starszych i ich rodzin, przedstawicieli domów opieki społecznej, rehabilitantów i pracowników z zakresu  geriatrii i gerontologii.
  • Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
  • Bezpłatna komunikacja miejska dla osób, które ukończyły 65 rok życia.
  • Najważniejszym elementem wydarzenia będzie możliwość bezpłatnych badań kontrolnych seniora.
  • LUBSENIOR to moc atrakcji oraz liczne konkursy z nagrodami.
  • Wydarzeniu towarzyszyć będzie obszerny i atrakcyjny program przygotowany przy współpracy z Partnerami.  Odbędą się prelekcje i pokazy w otwartej strefie warsztatowej, występy na głównej scenie.
  • Ważnym elementem targów będzie możliwość bezpłatnego odwiedzenia stoisk  i zapoznania się z ofertą: firm medycznych, domów opieki, uzdrowisk i sanatoriów, hoteli i innych partnerów kierujących ofertę dla osób starszych.

Zaproszenie na wydarzenie znajdziecie Państwo TUTAJ

Formularz dot. zgłoszenia bezpłatnego uczestnictwa Organizacji pozarządowych w wydarzeniu Lubelskie Spotkania Seniorów LUBSENIOR znajdziecie Państwo TUTAJ.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.lubsenior.pl   pozostałe wymagane formularze dla NGO: https://lubsenior.pl/pl/137/zglos_organizacje_non-profit

Ze względu na duże zainteresowanie o lokalizacji stoiska decyduje kolejność zgłoszenia uczestnictwa.