Zapraszamy na Włodawski PCHLI TARG!

0
373
Odsłuchaj Artykuł
Getting your Trinity Audio player ready...

Oto kolejna szansa, by zrobić wiosenne porządki w garażu, trochę miejsca w szafie lub znaleźć coś, co zawsze chcieliście mieć! Przed nami WŁODAWSKI PCHLI TARG!

Na Pchlim Targu możecie sprzedawać, kupować, wymieniać się, a nawet komuś coś sprezentować! Wszystkie miłe gesty dozwolone! W każdym domu znajdą się stare ubrania, zabawki, rzeczy już niepotrzebne, na których zbiera się kurz. Niektóre trzymamy z sentymentu, inne dlatego, że wyrzucenie ich na śmieci wydaje się marnotrawstwem, a całą resztę bo „przyda się”. I dalej zalegają w piwnicach, garażach i na strychach.
Popatrzmy więc na rzeczy wokół siebie chłodnym okiem, być może niektórych już nie potrzebujemy, ale mogłyby się przydać komuś innemu. Uszczęśliwiając nowego właściciela, możemy przy okazji odzyskać część poniesionych kiedyś wydatków. A negocjowanie cen to obowiązkowa przyjemność!

SPOTYKAMY SIĘ 25 MARCA
OD GODZ. 9:00
W OGRÓDKU PRZY WŁODAWSKIM DOMU KULTURY

Już od dziś przyjmujemy zgłoszenia od osób, które chciały by wystawić swoje rzeczy. Listę prowadzimy w celu zapewnienia wystawcy miejsca wystawienniczego.
W przypadku nieprzychylnej pogody Pchli Targ odbędzie się wewnątrz budynku WDK.
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń: 82 57 21 751 lub przyjdź do naszej kancelarii Al. J. Piłsudskiego 10.

0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze