21.7 C
Włodawa
sobota, 22 czerwca, 2024

BIG CYC

so18list19:00so21:00BIG CYCWłodawski Dom Kultury, PIŁSUDSKIEGO 10, OrganizatorWłodawski Dom Kultury

Szczegóły wydarzenia

Bilety już w sprzedaży

Bez zgiełku wzmacniaczy ze skokami nastroju, bez wściekłego jazgotu gitar, za to z niepowtarzalnym klimatem prezentujemy nowe oblicze Big Cyca.
W 35 rocznicę powstania zespołu formacja rusza w akustyczną trasę.
BIG CYC AKUSTYCZNIE to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu „unplugged” przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar.
Na koncercie oprócz starych hitów takich jak „Makumba” czy „Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. „Teczka” czy „Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę.
Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma. By się dowiedzieć co jeszcze rockandrollowa ekipa BIG CYC w wersji akustycznej, warto wybrać się na koncert.
BIG CYC rusza w urodzinową trasę!
Nie możesz tego przegapić.
Bilety dostępne stacjonarnie w sekretariacie WDK, kasie kina oraz na stronie kinowdk.pl
ceny biletów: od 60 do 105 zł w zależności od miejsca oraz terminu kupna

Czas

sobota, listopad 18, 2023 19:00 - 21:00(GMT+01:00)

Zobacz w moim czasie

Włodawski Dom Kultury

Get Directions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Skip to content