WOYTEK MROZEK PRODUCTION

GRANDE AMORE

LEONVOCI

Finaliści Programu TVP Mam Talent

Zapraszamy serdecznie na Galę Koncertową GRANDE AMORE, podczas której czterech utalentowanych młodych wokalistów wykona największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors i grupy Il Divo.

Kwartet LEONVOCI To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury.  Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek.

LEONVOCI to profesjonalni śpiewacy, którzy zdążyli zawojować już polskie sceny (…) Jak śpiewamy Grande amore” – aplauz. Jak Besame mucho” – dziewczyny płaczą. A jak ukraińską piosenkę „Mama” w wykonaniu Romana – to płaczą wszyscy. Ludzie mogą nie rozumieć słów, ale emocje wyrażane w muzyce, poprzez piękny porywający śpiew to język międzynarodowy(…) – mówi dla Dziennika Bałtyckiego lider zespołu Nazar Tatshyshyn.

Zapraszamy Serdecznie wszystkich melomanów w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

Wykonawcy:

Nazar Tatshyshyn – tenor

Roman Chava – tenor

Ihor Radvanskyi – tenor

Andriy Stetshkyi – baryton

Mirosław Krill – dyrygent

Woytek Mrozek – producent / dyrygent

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kancelarii Włodawskiego Domu Kultury oraz na stronie https://www.bilety24.pl/koncert/-grande-amore-koncert-tenorow-leonvoci-39905