6,151FaniLubię
366ObserwującyObserwuj
1,100SubskrybującySubskrybuj

Włodawski Dzień Fotografii nie jest wydarzeniem zamkniętym!!

Każdy z paneli widocznych na rozpisce jest w 100% darmowy, nie jest pozycją obowiązkową i można uczestniczyć w nich wybiórczo.

Rejestracja w większości dotyczy osób przyjezdnych, szukających noclegu oraz jest prowadzona w celach statystycznych, tym samym nie jest obowiązkowa Nie musisz być zawodowym fotografem, aby wziąć udział w wydarzeniu. Przyjdź i zobacz, może to tu rozpocznie się twoja przygoda z fotografią.

Pełna rozpiska godzionowa i lista gości dostępna na:

Oferujemy 27 miejsc noclegowych w różnej konfiguracji (pokoje 3,4,5-osobowe). Jedna z rejestrujących się osób opłaca pełną kwotę za pokój niezależnie od tego czy będzie zajmować go sama czy ze współlokatorami. Do dyspozycji mają państwo wspólną łazienkę. Pokoje wyposażone są w łóżka oraz szafki. Przykładowo: za pokój 3 osobowy zajęty przez 3 uczestników koszt pojedynczego noclegu wyniesie 45zł/os.

Na terenie miejsca noclegowego odbędzie się ognisko oraz indywidualne konsultacje fotograficzne (M. Skrzeczkowski, J. Rycerska, A. Grudzień).

W razie pytań prosimy o kontakt tel. 665 534 447 lub mailowy: klubfotograficznyrondo@gmail.com

Podczas Włodawskiego Dnia Fotografii w sobotę wieczorem będą organizowane przeglądy portfolio.

Osoby zainteresowane konsultacjami proszone są o przygotowanie zestawu max.10 zdjęć w formie elektronicznej lub papierowej.

Wybrane zestawy zdjęć zostaną poddane wnikliwej analizie przez: Jolantę Rycerską, Andrzeja Grudnia, Maksa Skrzeczkowskiego.

Wszystkich zainteresowanych indywidualnymi konsultacjami prosimy o kontakt mailowy:

klubfotograficznyrondo@gmail.com

X
Skip to content