Włodawski Domu Kultury po raz kolejny wychodzi z propozycją BEZPŁATNYCH zajęć, tym razem teatralnych. Zapisy ruszają już dziś! Równocześnie starują 4 grupy wiekowe: dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach teatralnych będziecie mieć możliwość kontaktu z różnorodnymi formami sztuki. Teatr stanowi bowiem syntezę wszelkich środków artystycznego wyrazu, łączy w sobie plastykę, muzykę, słowo i ruch. Zabawa w teatr umożliwia uczestnikom spełnić ich naturalne potrzeby i skłonności – poznawanie i naśladowanie świata, zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi na temat otaczającej nas rzeczywistości oraz nieskrępowanego wyrażania emocji.

Zajęcia poprowadzi PATRYK ZAKRZEWSKI – animator kultury, aktor, instruktor tańca i choreografii, dziennikarz. Przez lata wspierał Festiwal Trzech Kultur we Włodawie, udzielał się w grupach tanecznych Zespół Pieśni i Tańca Roztocze oraz Zespół Tańca Towarzyskiego Impetus. Współpracował między innymi z Centrum Kultury w Lublinie, Fundacją Sempre a Frente, Studio Tańca Iskra, Zespołem Szkól w Rzeczycy Ziemiańskiej. Wielki pasjonat teatru i tańca, w szczególności choreografii scenicznej. Pracował na wielu planach filmowych, obecnie jest aktorem w Amatorskim Teatrze Towarzyskim w Lublinie. Członek grupy fireshow, gdzie współtworzy i bierze czynny udział w spektaklach teatralnych i tańca z ogniem. Aktywnie udziela się w wielu projektach jako instruktor lub warsztatowiec. Ma za sobą setki przeprowadzonych zajęć z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Szczegóły znajdziecie na plakacie.
Przypominamy, że sekretariat Włodawskiego Domu Kultury czynny jest od pn. do pt. w godzinach 7:30-15:30.Tel. 82 57 21 751.
UWAGA! obowiązuje limit miejsc.