Uczniowie zajęć wokalnych szlifują swoje umiejętności we Włodawskim Domu Kultury, który poza zajęciami nauki śpiewu oferuje szeroki zakres warsztatów muzycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych pedagogów. Efektami współpracy uczniów i instruktorów są między innymi: koncerty, nagrania czy konkursy
muzyczne. Kolejnym sukcesem, którym chcemy się z Wami podzielić jest zdobycie podium w dwóch konkursach wokalnych na szczeblu Wojewódzkim.

Patrycja Maik uczennica zajęć wokalnych mgr Natalii Wilk wyśpiewała dwie nagrody:- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym 7 Talent w Lublinie oraz I miejsce w XV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i IV Kuźni Talentów Gimnazjalnych w Chełmie. Konkursy odbywały się w kilku etapach. Spośród kilkudziesięciu uczestników Patrycja wyróżniła się swoim niezaprzeczalnym talentem, a prezentacją utworów zarówno w Lublinie jak i w
Chełmie- oczarowała Jury i zakwalifikowała się do koncertu laureatów. Gala finałowa odbyła się w Radio Lublin, a druga w Chełmskim Domu Kultury.

Jest nam niezmiernie miło, iż zajęcia artystyczne, które prowadzimy dają zadowolenie, satysfakcję i przynoszą owoce w postaci takich osiągnięć. Mamy nadzieję, że nasza praca i towarzyszące jej sukcesy przyczynią się do poszerzania umiejętności i działalności artystycznej naszych podopiecznych.