środa, 19 stycznia, 2022
BIPBIP WDK
Strona głównaaktualościJesienny Bal Dobroczynny na rzecz Kasi Antoniuk

Jesienny Bal Dobroczynny na rzecz Kasi Antoniuk

Odsłuchaj Artykuł

Po raz kolejny jestśmy inicjatorem akcji charytatywnej. Tym razem będzie to Jesienny Bal Dobroczynny na rzecz Kasi Antoniuk. Kasia walczy z nowotworem a leczenie jest wyjątkowo drogie. Trzeba działać szybko i precyzyjnie i jak czytamy w serwisie POMAGAM.PL gdzie prowadzona jest indywidualna zbiórka na rzecz mamy dwójki dzieci – liczy się każda złotówka.

Robimy to z potrzeby serca i dołożymy wszelkich starań by to wydarzenie zorganizować na jak najwyższym poziomie. Chcemy zaznaczyć, że wszystkie wpływy pozyskane z biletów czy licytacji, które będą prowadzone podczas balu trafi na konto Kasi. Dzięki partnerom oraz sponsorom możemy zrealizować to przedsięwzięcie mimo obostrzeń związanych z wprowadzeniem stanu wyjątkowego w naszym mieście.

Z pomocą przyszli nam lokalni przedsiębiorcy oraz indywidualni mieszkańcy. Właściciel Hotelu SANVIT w Okunince udostępnił salę bankietową, ufundował ciepły posiłek oraz stolik kawowy. Słodkości zdeklarowały się upiec panie zrzeszone w KGM „Zosie Samosie”. Dyrekcja Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Korolówce zaserwuje kolejne ciepłe danie. Firma złotnicza Błażej ufundowała biżuterię na licytację, przedsiębiorcy pomagają również finansowo. Jak podaje WDK na swoim panpage fb firma Bramstal dorzuciła na Kasi konto kwotę tysiąca zł.
Bal odbędzie się 6.11 we wspomnianym hotelu SANVIT. WDK sprzedaje bilety cegiełki w kwocie 75zł/os. Podczas wieczoru organizatorzy proponują zabawę z zespołem Cookies Band, koncert życzeń, pokaz LEDSHOW, licytacje oraz kilka niespodzianek.

Gorąco zachęcamy do kupna cegiełki/biletu i do wspólnego pomagania poprzez zabawę. Włączyć można się na wiele sposobów… przekazując przedmiot na licytację, proponując swoją usługę czy też wpłacając pieniążki na oficjalnej stronie akcji pomagam.pl. Nieważny jest sposób pomagania ważne jest osiągnięcie celu.

Bilety na Jesienny Bal Dobroczynny na rzecz Kasi Antoniuk dostępne są w sekretariacie WDK oraz w kasie kina. Jak zaznaczają organizatorzy liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły akcji pod nr 82 57 21 751.

Poprzedni artykułWSCHÓD 43.
Następny artykułDarmowy seans we Włodawskim kinie!
RELATED ARTICLES
0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Most Popular