II Seniorska Ballada Jesienna ściągnęła gości z różnych stron Polski

0
338
Odsłuchaj Artykuł
Getting your Trinity Audio player ready...

To dopiero druga edycja seniorskich popisów wokalnych tanecznych a już przykuła uwagę osób działających czynnie w przedziale wiekowym 60 plus z różnych zakątków kraju. 15 października sala kina Włodawskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi.

Barwne stroje, wspaniała atmosfera i zadziwiające zdolności seniorów owocowały gromkimi brawami publiczności. Szczerze mówiąc, gdyby w harmonogramie imprezy przewidziane były bisy spotkanie trwałoby przynajmniej dobę. Na deskach sceny WDK zaprezentowało się kilkanaście zespołów oraz 4 solistów. Były również występy taneczne przy których nie jeden tupał nóżką siedząc w wygodnych kinowych fotelch.

Przemówienia, gratulacje, życzenia królowały na początku uroczystości. Kolejnym jej etapem było wręczenie odznaczeń i dyplomów dla osób, które w sposób wybitny seniorom pomagają nie szczędząc swych sił ani czasu. Na niże dołączonych zdjęciach znajdziecie uhonorowanych.

Wspólnym zdjęciom, uściskom, serdecznościom nie było końca. Dziękujemy za wspólnie spądzony czas. Czas z muzyką i co najważniejsze wśród przyjaciół.

0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze