Odsłuchaj Artykuł
Getting your Trinity Audio player ready...

Nasza sztandarowa impreza kulturalna, jaką jest Festiwal Sztuk Naturalnych „Zew Natury” w tym roku odbędzie się we Włodawie w dniach 22-23.07.2022 r. w Rynku Miejskim przy Czworoboku. 

Niezwykle cieszymy się z tego powodu, bo ten wspaniały festiwal przyciąga do naszego regionu rokrocznie rzesze turystów z całego kraju, dzięki czemu mają oni możliwość docenienia walorów turystycznych województwa lubelskiego. 

Zew Natury to nie tylko koncerty, choć co roku gościmy gwiazdy polskiej sceny muzycznej, to również warsztaty z robienia wianków, to spacery po lasach, obcowanie z naturą, to opowieści ludzi, którzy zwiedzili mnóstwo ciekawych miejsc na całym świecie i których słucha się z zapartym tchem. Festiwal ten pokochali wszyscy, którzy byli tu chociaż raz. Wiemy to, bo widzimy sporo osób wracających z najdalszych zakątków naszego kraju.

W ubiegłym roku koncerty odbywające się w ramach Festiwalu Zew Natury były płatne. W tym roku chcemy umożliwić wam obcowanie z kulturą BEZPŁATNIE! Zatem jeśli chcesz przyjść na koncert nie zapłacisz za to ani grosza.
Jednakże ostatnie wydarzenia kulturalne jasno nakreśliły nam Wasze potrzeby. Wśród Was są tacy, którzy chcą być blisko artystów. Artyści bardzo często chcą mieć bezpośredni kontakt z publicznością. Właśnie dlatego ponownie uruchamiamy STREFĘ VIP.
Strefa będzie obejmować BEZPŁATNY sektor przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, gdzie każdy z nich będzie mógł w komfortowych warunkach koncertu wysłuchać.
Druga część to strefa przeznaczona dla wszystkich tych, którzy mogą zakupić BILETY dostępne w sekretariacie WDK w godz. 8:00-15:00 lub kasie Kina WDK przed seansami oraz na stronie kinowdk.pl

ZEW NATURY to wydarzenie cykliczne, które zdążyło już wpisać się w kalendarz imprez kulturalnych Lubelszczyzny, tym samym promując i budując markę województwa lubelskiego.

Także w tym roku Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie. Smakuj Życie!”

0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze