Brydżyści walczyli w turnieju…

0
28
Odsłuchaj Artykuł
Getting your Trinity Audio player ready...
 Po dwóch turniejowych dniach , 15 i 16 czerwca 2024 roku i po rozegraniu 80 rozdań, podzielonych na 4 równe sesje , ze stawki 34 brydżystek i brydżystów wyłoniona została najlepsza czwórka włodawskiego turnieju brydża sportowego „Rycerska Tarcza” . To był turniej pełen emocjonujących zwrotów akcji. Wystarczy wspomnieć , że zwycięzcy pierwszej sesji, para Komajda – Warzocha, nie zmieścili się wśród czwórki najlepszych turnieju. Dzięki wsparciu Wiesława Muszyńskiego, burmistrza Włodawy i jednocześnie patrona honorowego rozegranego w Włodawskim Domu Kultury , turnieju o Rycerską Tarczę, najlepsi mogli liczyć na atrakcyjne nagrody.
Nagrodzone zostały zwycięskie pary każdej z czterech sesji oraz czwórka najlepszych uczestników klasyfikacji końcowej . Do klasyfikacji końcowej  zaliczane była suma wyników trzech, z czterech rozegranych sesji turnieju. Ponadto wśród wszystkich zawodniczek i zawodników rozlosowano dwie atrakcyjne nagrody rzeczowe.
W trzeciej edycji Rycerskiej Tarczy uczestniczyli oprócz reprezentantów wszystkich brydżowych ośrodków z województwa lubelskiego /Tomaszów Lubelski, Zamość, Kraśnik, Chełm, Świdnik, Lubartów, Kraśnik, Biała Podlaska / dwie pary włodawskie i jedna para z województwa mazowieckiego.
0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze