Bilety na sztukę „Andropauza 2” dostępne już w WDK!

0
300
Odsłuchaj Artykuł
Getting your Trinity Audio player ready...

Mamy dla Was kolejną propozycję w której będziecie mogli obcować z grą aktorska na najwyższym poziomie. Przed nami spektakl „ANDROPAUZA 2”, który odbędzie się 3 kwietnia 2017 ogodzinie 19:00.

Na deskach sali widowiskowej WDK wystąpią: Maciej Damięcki, Dariusz Gnatowski, Michał Pietrzak, Piotr Dąbrowski oraz Agata Załęcka.

Cena biletu 60 zł.

Kup bilet online

Opis sztuki:

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy! Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w Pesel nie zagląda.

Bilety dostępne w kancelarii WDK. Możecie Państwo dokonywać rezerwacji pod nr. tel. 82 57 21 751.

Serdecznie Zapraszamy!

0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze