Akustyczny koncert najpiękniejszych piosenek Seweryna Krajewskiego

0
21
Odsłuchaj Artykuł
Getting your Trinity Audio player ready...

Akustyczny koncert najpiękniejszych piosenek Seweryna Krajewskiego, sięgając od czasów największej świetności Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową kompozytora,
w tym utwory znane z filmów oraz napisane przez niego dla innych artystów. Znakomite teksty, m.in.: Agnieszki Osieckiej, Jacka Cygana, Magdy Czapińskiej, Krzysztofa Dzikowskiego, Bogdana Olewicza, w połączeniu z muzyką Seweryna Krajewskiego, nasiąkniętą charakterystyczną dla kompozytora słowiańską nutą nostalgii, składają się na niezapomniane, wielopokoleniowe przeboje, które od lat budzą sentyment. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy ponadczasowe hity filmowe, m.in.: z „Uprowadzenia Agaty”, „Jana Serce”, czy z „Kogla-mogla”. Możemy się też spodziewać takich szlagierów jak: „Remedium”, „Najpiękniejsza”, Tak bardzo się starałem, „Płoną góry, płoną lasy”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Niech żyje bal”, Niebo z moich stron, i wielu innych.

Wykonanie: AMBITUS DUO

Radek Świderski (śpiew, gitara akustyczna) – ceniony bard, kompozytor, producent muzyczny, multiinstrumentalista i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu.

Krzysztof Chromiński (fortepian) – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach.

Wszystkich miłośników twórczości Seweryna Krajewskiego zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się tuż po Świętach Wielkanocnych, w Sali Kina WDK, przy Al. J.Piłsudskiego 10 we Włodawie.

Bilety: 40zł – przedsprzedaż, 50zł – w dniu koncertu, do nabycia w kasie kina i sekretariacie WDK oraz przez internet na https://kinowdk.pl/

Ilość miejsc ograniczona. 

UWAGA: DLA ZORGANIZOWANYCH GRUP POWYŻEJ 30 OSÓB istnieje możliwość zakupu BILETÓW ZBIOROWYCH z 25% rabatem, w promocyjnej cenie przedsprzedażowej: 30zł/os.
Oferta skierowana jest m.in. do zainteresowanych: stowarzyszeń, uniwersytetów trzeciego wieku, kół gospodyń wiejskich, zakładów pracy, placówek i innych organizacji. 

W powyższym celu prosimy kontaktować się z sekretariatem WDK, tel. 82 572 17 51 

0 0 głosów
Ranking Artykułów
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze