Już w najbliższą niedzielę tj. 4 czerwca we Włodawskim Domu Kultury odbędą się trzy wyjątkowe imprezy na które większość z Was czekała z niecierpliwością.

SWAP PARTY – KUP, WYMIEŃ, SPRZEDAJ to druga już edycja tego spotkania podczas którego spotykają się miłośnicy wymiany ubrań. Jeśli chcesz odświeżyć swoją garderobę spakuj niepotrzebne rzeczy i przyjdź do nas. Czekamy na was od godz. 12:00. Impreza startuje od godz. 13:00.

 

TARG STAROCI – równorzędnie z powyższą imprezą rusza targ staroci, który ma na celu odświeżenie strychów, piwnic oraz innych zakątków domowych, gdzie zalegają rzeczy z których już nie korzystamy. Dla Ciebie są to rzeczy bezużyteczne ale dla kogoś innego mogą być skarbem, idealnie pasującym do wnętrza. Startujemy  godz. 13:00 na skwerku przy WDK.

 

JAM SESSION cieszył się w roku ubiegłym wyjątkowo dużą popularnością. Nic dziwnego. W letnim ogródku WDK spotykają się Ci, dla których muzyka jest nieodłącznym elementem życia. Ludzie z pasją grają razem, śpiewają, bawiąc się aranżacjami do znanych oraz autorskich utworów. Jeśli grasz na jakimś instrumencie lub po prostu lubisz słuchać muzyki przyjdź. Zaczynamy o 17:00.

Bądźcie z nami.