To będzie wyjątkowy FINAŁ WOŚP w naszym sztabie!

Tym razem serwujemy Wam same nowości muzyczne oraz profesjonalny pokaz laserowy! KONCERT FINAŁOWY odbędzie się w sali widowiskowej oraz na skwerze WŁODAWSKIEGO DOMU KULTURY.

Muzyczna uczta skierowana jest do bardzo szerokiej publiczności począwszy od tych, którzy kochają przeboje lat 70-tych skończywszy na miłośnikach przebojów z najnowszych list przebojów!

Nasz koncert finałowy rozpoczyna o godzinie 18:00 ROCK & SELLER Band. W ich repertuarze można usłyszeć szlagiery muzyczne gwiazd takich jak: Elvis Presley, Frank Sinatra, Chuck Berry, Roy Orbison, Richie Valens, Del Shannon czy Jonny Winter.

Kolejni wykonawcy, którzy rozpalą naszą scenę muzyczną podbili serca jury i publiczności w półfinale programu MAM TALENT! Ich muzyka to wypadkowa różnych upodobań, w których można dostrzec Eda Sheerana, Coldplay, U2 czy Republikę. O godzinie 19:15 specjalnie dla Was zagra MOOW MI JANEK!

ŚWIATEŁKO DO NIEBA to kultowy już i moment koncertów pod skrzydłami WOŚP. U nas też go nie zabraknie. Idąc tropem modnych trendów, które przy okazji nie robią krzywdy Waszym zwierzakom postanowiliśmy zaprosić profesjonalistów od POKAZÓW LASEROWYCH. Oprócz rodziny i znajomych możecie śmiało wziąć ze sobą swojego pupila 🙂 Pokaz rozpocznie się po koncercie grupy MOOW MI JANEK.

Najważniejszym i nieodłącznym elementem KONCERTU FINAŁOWEGO są licytacje, tych też nie zabraknie. Już niebawem na naszych stronach pojawią się zdjęcia wybranych przedmiotów o usług, które będziecie mogli wylicytować!

Widzimy się 13 stycznia!