Zapraszamy na spektakl ANDROPAUZA 2

by

Andropauza 2 czyli męska rzecz być z kobietą to wyjątkowy spektakl. Tak promują go na stronie twórcy:
„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba. Należytego „Andropauza 2 męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!!
Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy i członków formacji tanecznej „Andropauza Dance”.
Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w Pesel nie zagląda. Dlatego sztuka dedykowana jest widzom w każdym wieku.

Połowa października to doskonały czas, by spędzić wieczór w sali widowiskowej WDK! 16 października przyjadą rozbawić nas do łez aktorzy znani w całym kraju: MATYLDA DAMIĘCKA, MACIEJ DAMIĘCKI, PIOTR DĄBROWSKI, MICHAŁ PIETRZAK.
Spektakl “Andropauza 2” to blisko dwugodzinna zabawa w której aż roi się od przezabawnych scen. Cena biletu – 60zł. Bilety możecie nabyć nie tylko online 🙂 Dostępne są również w naszej kancelarii. Zapraszamy serdecznie!