Studio nagrań przy WDK

by

Zapraszamy do nowopowstałego studia nagrań we Włodawskim Domu Kultury. Celem utworzenia studia jest możliwość rejestracji słownej oraz dźwiękowej. Mogą z niego korzystać wszyscy z terenu Włodawy i nie tylko.

W studio zamontowano maty wygłuszające, dzięki czemu rejestracja głosu oraz dźwięku odbywa się w profesjonalnych warunkach. Jesteśmy w stanie zarejestrować jednocześnie 32 oddzielne ślady, dysponujemy także odpowiednim sprzętem do miksu i masteringu. Oferujemy również pomoc w realizacji i produkcji muzycznej. Posiadamy profesjonalne mikrofony pojemnościowe do  wokalu firmy RODE oraz SE a także szereg mikrofonów pojemnościowych i dynamicznych do rejestracji instrumentów. Nasze konsolety to BEHRINGER X32 oraz SOUNDCRAFT MH4. Posiadamy również preampy i kompresory.

 

Włodawskim firmom oraz instytucjom oferujemy nagrania dżingli oraz reklam, spotów i nagrań lektorskich. Zapraszamy do współpracy szkoły, stowarzyszenia oraz twórców lokalnych.

Studio spełnia również rolę sali prób i zostało wyposażone tak, aby początkujące i zaawansowane zespoły muzyczne jak również soliści mogli w profesjonalnych warunkach przeprowadzić próby, ćwiczyć indywidualnie na instrumentach rejestrując jednocześnie rodzące się pomysły i weryfikując ewentualne niedociągnięcia. Do Waszej dyspozycji pozostawiamy pełny zestaw perkusyjny, 2 wzmacniacze gitarowe oraz wzmacniacz basowy.

Studio powstało dzięki pomocy finansowej sponsorów. Dziękujemy Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej we Włodawie za sfinansowanie zakupu konsolety cyfrowej oraz Robertowi Maikowi – firmie DRUTEX.

NextGEN gallery is not installed/inactive!