Przed nami MAJÓWKA RODZINNA!

by

 

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu podczas MAJÓWKI RODZINNEJ, którą w tym roku rozpoczynamy już 27 kwietnia konferencją poświęconą historii naszego regionu. Miłośników muzyki ludowej zapraszamy do sali kina WDK gdzie 29 odbędzie się „Przegląd Kapel i Śpewaków Ludowych”. W tym samym dniu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na I Wiosenny Rajd Rowerowy z MOSiRem, którego trasa wyniesie łącznie ok. 30 km.
30 kwietnia na stadionie miejskim odbędzie się mecz Włodawianka-Chełmianka a po nim sportowe zabawy, koncerty lokalnych kapel i uczniów zajęć wokalnych a także zabawa taneczna. Przewidziane stoiska z gastronomią i plenerowe studio piłkarskie i ogródek z zabawami dla najmłodszych.
Pasjonatów dwuśladów serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie sezonu motocyklowego czyli MOTOMAJÓWKĘ. Parada motocyklowa ulicami Włodawy i Okuninki zakończy się na Kiszarni w Orchówku.
2 maja na orliku przy MOSiR odbędą się zmagania w I Miejskim Turnieju Sprawnościowym Zakładów Pracy pod patronatem Burmistrza Włodawy z okazji dnia flagi.
3 maja to tradycyjne obchody święta Konstytucji 3 maja, które rozpoczną się Mszą Św. w intencji ojczyzny.

Szczegóły na plakacje. Serdecznie zapraszamy!

 

 
Pogoda spłatała figla…
 
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jesteśmy zmuszeni odwołać część rozrywkową, która miała się odbyć na stadionie miejskim w dniu 30 kwietnia.
Wszystkie pozostałe zaplanowane imprezy wchodzące w skład RODZINNEJ MAJÓWKI odbędą się zgodnie z planem.
W zamian zapraszamy na KONCERT FORTEPIANOWY, który odbędzie się 2 maja o godzinie 17 w sali Włodawskiego Domu Kultury. Koncert będzie miał charakter charytatywny, a zebrana kwota zostanie przeznaczona poszkodowanej w pożarze rodzinie Jaworskich.