Kolejne sukcesy wychowanków Włodawskiego Domu Kultury!

by

Uczniowie zajęć wokalnych szlifują swoje umiejętności we Włodawskim Domu Kultury, który poza zajęciami nauki śpiewu oferuje szeroki zakres warsztatów muzycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych pedagogów. Efektami współpracy uczniów i instruktorów są między innymi: koncerty, nagrania czy konkursy
muzyczne. Kolejnym sukcesem, którym chcemy się z Wami podzielić jest zdobycie podium w dwóch konkursach wokalnych na szczeblu Wojewódzkim.

Patrycja Maik uczennica zajęć wokalnych mgr Natalii Wilk wyśpiewała dwie nagrody:- II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Artystycznym 7 Talent w Lublinie oraz I miejsce w XV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej i IV Kuźni Talentów Gimnazjalnych w Chełmie. Konkursy odbywały się w kilku etapach. Spośród kilkudziesięciu uczestników Patrycja wyróżniła się swoim niezaprzeczalnym talentem, a prezentacją utworów zarówno w Lublinie jak i w
Chełmie- oczarowała Jury i zakwalifikowała się do koncertu laureatów. Gala finałowa odbyła się w Radio Lublin, a druga w Chełmskim Domu Kultury.

Jest nam niezmiernie miło, iż zajęcia artystyczne, które prowadzimy dają zadowolenie, satysfakcję i przynoszą owoce w postaci takich osiągnięć. Mamy nadzieję, że nasza praca i towarzyszące jej sukcesy przyczynią się do poszerzania umiejętności i działalności artystycznej naszych podopiecznych.